SEO OD POSTAW

Każdy z nas korzysta z Google – także Twoi klienci! Czy zastanawiałeś się kiedyś co decyduje o tym, że dana strona jest na pierwszej pozycji? Prowadzisz własny biznes i chcesz poznać techniki pozycjonowania stron internetowych, aby wyprzedzić konkurencję? 

Z nami poznasz wszystkie podstawowe zagadnienia optymalizacji witryn www dla wyszukiwarek internetowych. Poznasz narzędzia Google Search Console oraz Google Analytics. 

Dla kogo?

Prowadzisz Blog i chcesz zacząć generować na nim ruch? Strona Twojego biznesu nie generuje odsłon? Kurs jest wprowadzeniem do pozycjonowania i jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z SEO. Omawiane zagadnienia od podstaw w przystępnej formie. Zakres kursu pokrywa wszystkie podstawowe elementy pozycjonowania od wyboru fraz kluczowych, przez optymalizację treści i kodu strony po działania linkbuildingowe

Trenerzy są praktykami i mają najświeższą wiedzę z zakresu SEO – na co dzień zajmują się promocją serwisów klientów na rynku polskim i międzynarodowym.

Neadoo partnerem kursu!

Neadoo Digital wprowadza istną rewolucję do marketingu internetowego. Pod względem zarówno technicznym jak i kreatywnym są niezrównani – nie ma takiego problemu, z którym by się nie uporali. 

Zespół stanowią specjaliści o bogatym doświadczeniu, którzy w kampaniach w wyszukiwarkach kładą nacisk na rezultaty. Wierzą, że tylko w ten sposób mogą w pełni zadowolić swoich klientów.

Opinie o kursie SEO od podstaw

Nie jestem osobą techniczną dlatego miałam obawy czy ten kurs będzie dla mnie odpowiedni - zupełnie niepotrzebnie. Okazało się, że kurs SEO pozwolił mi rozwinąć znacznie swoje umiejętności i poziom zrozumienia Google. Jestem też pod wrażeniem wiedzy trenerów, którzy chętnie odpowiadali też na indywidualne kwestie uczestników.
Ola
Absolwentka
Na kurs wysłała mnie firma, w której jestem odpowiedzialny za marketing. Przeszedłem kurs podstawowy i miesiąc później zaawansowany - bardzo fajnie się uzupełniają. Szkolenie po pierwsze mocno otwiera oczy na wagę widoczności firmy w internecie a po drugie uczy jak o tą widoczność zadbać. Szczerze polecam.
Szymon
Absolwent
Interesuję się ecommerce od kilku lat. Szukałem kursu, który pozwoli mi rozwinąć się pod kątem SEO, by móc otworzyć swój sklep internetowy. Trenerzy pokazali mi wiele aspektów, na które warto zwracać uwagę. Pozwala mi to lepiej analizować konkurencję i widzieć więcej ważnych aspektów, o których wcześniej - nie miałem pojęcia. Teraz wiem jak promować swoje produkty.
Kamil
Absolwent
Zainteresowałem się SEO zaraz po studiach i chciałem zacząć pracę w branży. Początkowo uczyłem się na własną rękę, lecz pojawiało się sporo niejasnych dla mnie elementów technicznych. W Neadoo trafiłem na mentorów, którzy krok po kroku wdrożyli mnie w świat pozycjonowania stron - od obsługi systemów CMS, przez analizę konkurencji i research fraz kluczowych, po zaawansowane wdrożenia techniczne.
Jakub
Absolwent

Program kursu

Dowiesz się czym jest robot sieciowy, co to takiego indeksacja oraz jak działają crawlery sieciowe. Nasi trenerzy wyjaśnią czym jest pozycjonowanie, jakiego efektu się można spodziewać w jakim czasie.

Omówimy podstawowe czynniki brane pod uwagę przez Google przy ustalaniu rankingu w wynikach wyszukiwania tj. treść i linki. Tylko tyle i aż tyle. Poznamy także ponad 200 sygnałów branych pod uwagę przy ustalaniu rankingu oraz omówimy najważniejsze z nich.

Dowiesz się jak zacząć promocję serwisu internetowego i jakie podejście przyjąć w zależności od typu serwisu oraz jego historii. Dowiesz się jak sprawdzić i ocenić historię domeny oraz jak poznać i przeanalizować jej realną konkurencję w wynikach.

Czym są frazy kluczowe oraz jak z nimi postępować. Czy promocja na frazę najchętniej wpisywaną to zawsze najlepszy pomysł? Jak szukać swojej niszy jeśli dopiero zaczynasz i jak walczyć z silną konkurencją.

Czemu treść jest taka ważna w SEO. Jaka treść lubią algorytmy Google i jaką treść będzie “dobra pod SEO”. Jak należy przygotowywać treść oraz o czym pamiętać. Czy więcej treści zawsze znaczy lepiej?

Poznasz podstawowe narzędzia, które znacznie usprawnią przeprowadzania analiz strony, dobór fraz kluczowych, czy analizę konkurencji

Wprowadzenie do optymalizacji technicznej. Jak zoptymalizować stronę bez znajomości HTML czy języka programowania. Jak priorytetyzować kwestie techniczne, na co musisz zwrócić uwagę a bez czego będziesz w stanie sobie poradzić. Omówimy popularny silnik stron internetowych WordPress oraz platformy sklepów internetowych.

Czy linki są najważniejszą częścią SEO. Co to jest anchor-text oraz profil linkowy. Jak sprawdzić oraz jak powinien a jak nie powinien wyglądać profil linkowy. Co możesz zrobić samodzielnie a czego lepiej unikać.

Nasi trenerzy

Ucz się pod okiem doświadczonych specjalistów!

Head of SEO oraz wysokiej klasy analityk. Twórca genialnych strategii SEO, które pozwalały zbudować znakomity ruch na stronach klientów, jak również odbudować ruch stracony po aktualizacji algorytmów.

Publikacje:
https://www.zgred.pl/blog/jak-reagowac-na-update-algorytmu-google/
https://blog.majestic.com/pl/sieci-spolecznosciowe/domena-z-mozliwym-filtrem-jak-w-pelni-wykorzystac-audyt-linkow-przychodzacych/

Specjalista SEO z 9 letnim doświadczeniem promocji na rynku polskim i zagranicznym. Nastawiony na całościowy performance strony, fan niestandardowych rozwiązań – zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami w SEO.

Publikacje:
https://www.searchenginewatch.com/2020/12/28/what-to-expect-from-seo-in-2021/ 
https://jumpstory.com/blog/image-seo-how-to-optimize-your-images/

FAQ - Najczęściej Zadawane pytania

Nie wymagamy żadnego doświadczenia – kurs przygotowany jest zupełnie od podstaw, a jego zakres zaprojektowany tak, by rozpocząć od „Czym jest SEO”, a skończyć na bardzo dobrej wiedzy i samodzielnym pozycjonowaniu własnej strony w Google. 

Tak, przewidujemy 2 godziny  dodatkowych konsultacji po każdym weekendzie. 

Do każdego zagadnienia nasi kursanci otrzymują materiały. Zarówno przed (prework, wprowadzenie teoretyczne) jak i po każdym spotkaniu (prezentacje, zadania dla chętnych). 

Kursy odbywają się w weekendy (sobota i niedziela) między 9:00, a 15:00. Jeśli potrzebujesz dokładnego harmonogramu spotkań skontaktuj się z nami 🙂

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie, chatu, bądź na naszych mediach społecznościowych. Nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych: telefonu i adresu e-mail. Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 24 godzin, odpowiemy na wszystkie pytania wspólnie załatwimy formalności.

Komputer powinien pozwalać na bezproblemową pracę z kilkoma aplikacjami uruchomionymi jednocześnie. Sugerowana konfiguracja:

  • System operacyjny Windows 7 lub nowszy (Linux/MacOS)
  • Procesor Intel i5,
  • Minimum 4 GB RAM,
  • Minimum 10 GB wolnego miejsca na dysku,
  • Karta WiFi.

Oferujemy rozłożenie płatności do 3 rat 0% (bez pośrednictwa banku). 

Rozważasz udział w kursie?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania