ux kurs miniaturka

UX/UI Designer

Kurs UX/UI Designer skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w świecie projektowania użytecznych i nowoczesnych interfejsów.

Program ułożony jest tak, aby pokazać wszystkie możliwe ścieżki rozwoju
dla projektanta UX, od analityka, przez badacza po projektanta interfejsów graficznych, umożliwiając wybór tej wymarzonej, w której uczestnicy będą czuli się najlepiej.

Dla kogo?

Kurs skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w świecie projektowania użytecznych i nowoczesnych interfejsów. Na zajęciach największy nacisk kładziemy na zrozumienie procesu, który leży u podstaw tworzenia produktów cyfrowych, a także na rozwinięcie kompetencji warsztatowo-analitycznych niezbędnych do wyciągania wniosków mających wpływ na finalny wygląd
i funkcjonowanie interfejsu.
 

Osobom po tym kursie oferujemy wsparcie w rozwoju kariery oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia na odpowiadającym umiejętnościom stanowisku.

UX Magazyn partnerem kursu!

UX Magazyn to kwartalnik poświęcony branży projektowania produktów cyfrowych, piszą po polsku i o polskim rynku. Artykuły do każdego numeru są starannie wybierane. Szukają tematów niebanalnych, ciekawych oraz dobrze napisanych. Każdy artykuł przechodzi przez korektę merytoryczną oraz językową – wszystko po to, aby dostarczyć
Ci wiedzę
podaną w jak najlepszej postaci.

Każdy uczestnik kursu otrzyma od nas w prezencie aż cztery numery magazynu! 
Dzięki temu wiedzę zdobytą podczas kursu będziesz mógł poszerzać
z artykułów tworzonych przez najlepszych specjalistów z branży.

Co po kursie?

Ukończony kurs to nie wszystko i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Nasze kursy wyróżniają się od innych tym, że odbywają się w bardzo małych grupach (max 12 osób) – dzięki temu każdego naszego absolwenta traktujemy
jak przyjaciela i pomagamy znaleźć pracę zgodną z jego wiedzą i oczekiwaniami. 

1. Stworzymy Twoją markę na rynku pracy

Trener pomoże Ci przygotować profesjonalne CV oraz zbudować portfolio. Swoje CV skonsultujesz z Trenerem mającym doświadczenie w rekrutacjach, a podczas kursu przygotujesz projekty, które będzie można umieścić w portfolio.

2. Przygotowanie do rekrutacji

Kluczowym elementem kursu jest przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych. Na kursie omówimy zagadnienia, które pojawiają się na rozmowach rekrutacyjnych i przećwiczymy odpowiedzi na popularne pytania. Trener opowie o tym, jak wygląda rekrutacja UX Designera i zwróci uwagę również na umiejętności i kompetencje miękkie (soft-skills).

3. Pomożemy Ci w poszukiwaniu pracy

Ten etap jest najważniejszy dla nas
i dla większości naszych kursantów. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdy nasz absolwent znalazł idealną dla siebie pracę.
Pomaga nam w tym duża znajomość rynku i kontakty biznesowe
w największych firmach IT w Polsce.

Nasi absolwenci pracują w:

Opinie o kursie UX Research & Design

Ciekawa oferta podchodząca holistycznie do zagadnienia User Experience.
Na uwagę zasługuje skupienie się w większym stopniu sposobie myślenia, filozofii i umiejętności analizy, niż na samych narzędziach do prototypowania.
Maciek
Przewodniczący ITberries - organizacji zajmującej się User Experience
Serdecznie polecam kurs UX Designer w Softie. Wspaniała atmosfera, treści dopasowane do osób o różnym stopniu zaawansowania, bardzo dużo przykładów praktycznych. Każda wątpliwość została merytorycznie wyjaśniona. Dostarczono dużą ilość materiałów do samodzielnej nauki i co najważniejsze, zapewniono bardzo dobry kontakt z prowadzącą szkolenie jak i z organizatorami.
Karolina
Absolwentka
Polecam kursy Softie wszystkim, którzy chcą zdobyć nową wiedzę bądź uzupełnić ją o nowe aspekty. Można liczyć na wsparcie na każdym etapie trwania kursu, a co ważniejsze również i po jego zakończeniu. Wspaniali prowadzący - tu ogromny szacunek dla Marty, która omawia temat UX praktycznie i ciekawie, bazując na własnych doświadczeniach oraz wychodząc poza typowo książkowy schemat nauczania.
Iza
Absolwentka
Bardzo się cieszę, że powstają kursy, które wprowadzają uczestnika w cały proces UX, a nie jedynie w jego część. Co więcej, tematyka jest dobrze przemyślana i porusza ważne, a często pomijane, zagadnienia m.in. dostępność, zwinne podejście do produktu czy współpracę z programistami i testerami.
Patryk
Junior UX Designer

Program kursu

Prework: Przygotujesz się do wejścia w świat UX. 

Warsztaty: W tym segmencie omawiamy takie podstawowe zagadnienia jak: wrażenia użytkownika, budowa doświadczeń, rodzaje motywacji i jej wykorzystanie w procesie projektowania interfejsów. Poruszymy też kwestie różnic kulturowych w projektowaniu, czy postrzeganie treści (pattern F i Z). Omówimy także kompetencje cyfrowe społeczeństwa i co z nich wynika dla nas, jako projektantów.

Prework: Zaznajomisz się z tematyką celów biznesowych, czyli kluczowych elementów życia każdej firmy i każdego projektu. 

Warsztaty: Ten blok omawia bardzo ważne elementy procesu projektowego, od których zależy dalsza praca projektanta User Experience, czyli poznanie i zrozumienie problemu biznesowego. Omówimy zbieranie wymagań biznesowych oraz narzędzia do tego przeznaczone, analizę funkcjonalną, wywiady z interesariuszami, a także badanie rynku i konkurencji.

Prework: Poznasz sposoby zapisywania wymagań biznesowych zrozumiałych zarówno dla biznesu, jak i zespołu technicznego. 

Warsztaty: Ten blok służy omówieniu w jaki sposób przekładać zebrane wymagania biznesowe na rozwiązania projektowe. Nauczymy się, dlaczego są potrzebne i jak prawidłowo budować historyjki użytkownika (user stories), jakie mają zastosowanie zastosowanie w pracy z Jirą – narzędziem do zarządzania projektami w IT. Pojawi się logika, a także dowiesz się, dlaczego najważniejszym etapem pracy nad projektem systemu czy aplikacji jest prawidłowe user flow i wireflow.

Konsultacje: Podsumujemy kwestie poruszane na warsztacie, w tym język projektowy oraz historyjki użytkownika. 

Prework: Przygotujesz się do badań z użytkownikami, poznasz najlepsze i najbardziej sprawdzone metody. 

Warsztaty: W tym bloku omawiamy najważniejsze techniki badania użytkowników, czyli wywiady pogłębione, ankiety, obserwacja, czy grupy fokusowe. Nauczysz się narzędzia do mapowania ścieżek i touchpointów – User Journey Mapping

Konsultacje: Podsumujemy pracę, którą wykonasz podczas badań i wywiadów. 

Prework: Poznasz teorię projektowania zachowań użytkownika. 

Warsztaty: Ten blok służy do przybliżenia kilku najbardziej niezbędnych zagadnień z zakresu psychologii poznawczej, psychologii społecznej, a także jak wykorzystywać swoją wiedzę psychologiczną do prawidłowego budowania interfejsów. Omówimy dodatkowo psychologie koloru, teorię Gestalt i poszerzymy wiedzę z zakresu psychologii motywacji.

Prework: Zapoznasz się wstępnie z jednym z najpopularniejszych narzędzi w pracy UX Designera. 

Warsztat: Omówimy i porównamy najważniejsze i najpowszechniej używane programy dla UX. Przejdziemy przez cały interfejs i podstawy poruszania sie po Figmie (nawigacja), omówimy takie zagadnienia jak frame, layout grid, kolory, wstawianie zdjęć, kształty i pen tool, komponenty i master komponenty, podstawy prototypowania, eksport grafik, preview, share’owanie dokumentu, czy dodawanie komentarzy. 

Prework: Przygotujesz się do tworzenia i testowania makiet low-fi. Poznasz słownictwo, którego UX Designerzy używają w swojej codziennej pracy. 

Warsztaty: Zajmiemy się omówieniem makiet desktopowych i mobilnych dla web i standardów dla projektowania po kątem rozdzielczości ekranu. Dowiesz się, jak projektować pod natywne aplikacje mobilne. Zatrzymamy się na podejściu mobile first i dlaczego ono jest ważne, a także czym są breakpointy. Omówimy szerzej zalety podejścia iteracyjnego, makiety lo-fi i testowanie użyteczności już na poziomie odręcznych szkicow.

Konsultacje: Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które nasuną się po warsztacie.

Prework: Wkroczysz w świat projektowania interfejsów i design systemu. 

Warsztaty: Blok dla podstawowych zagadnień User Interface Design, jak kształtują się trendy w projektowaniu i czym jest Design System. Omówimy różnicę pomiędzy Design Systemem, UI Kitem i Brandbookiem, poznasz rodzaje design systemów dostępnych na rynku, komponenty i ich użycie, a także czym jest atomic design.

Prework: Zapoznasz się z teorią projektowania dla osób z niepełnosprawnościami. 

WarsztatyWCAG 2.1, rodzaje niepełnosprawności, kontrasty i kolory, materiały audio i wideo, narzędzia wspierające i poruszanie się klawiaturą po interfejsie, semantyka (ARIA, architektura strony, bold vs strong), dysleksja, autyzm, padaczka, choroby neurodegenracyjne, projektowanie dla osób starszych – te wszystkie zagadnienia, jako niezwykle ważne dla inkluzywności poruszymy i omówimy w trakcie zajęć z dostępności cyfrowej.

Konsultacje: Odpowiemy na pytania, które pojawią się po warsztacie. 

Prework: Zaznajomisz się z tematyką projektowania interfejsów

Warsztat: Kolor, tworzenie palety kolorów, zasady łączenia kolorów, kolory w dark mode, typografia projektowa, ikonografia projektowa, spójność wizualna elementów, a także do czego przydają się i jak tworzyć dobre moodboardy.

Prework: Wprowadzimy Cię w kwestie związane z projektowaniem aplikacji natywnych. 

Warsztat: W tym bloku dogłębnie omawiamy projektowanie natywnych aplikacji mobilnych dla Android i iOS. Poznasz dobre praktyki i jeszcze raz omówimy elementy, których nie powinno się wykorzystywać z rozwiązań webowych. Wyjaśnimy także czym jest przestrzeń operacyjna i gesty mobile, kiedy można użyć dźwięku w aplikacji mobilnej, a także jak dobrze projektować notyfikacje push.

Prework: Poznasz teorię z zakresu typografii oraz okulografii, czyli śledzenia ruchu gałek ocznych. 

Warsztaty: Omówimy podstawy Eye-Trackingu i dlaczego nadal jest ważny w badaniach użyteczności. Przejdziemy przez podstawy UX Writingu, wyjaśnimy jak dobrze zaprojektować ToV i dlaczego jest to ważne. Omówimy różnice między copywritingiem, UX writingiem i jak podejść do projektowania microcopy, by użytkownicy nie musieli się zastanawiać nad wyborem przycisku. 

Konsultacje: Podsumujemy kwestie poruszane na warsztacie i rozwiejemy wątpliwości, które pojawiły się po warsztacie. 

Prework: Zapoznasz się z teorią z zakresu testowania użyteczności. 

Warsztaty: Rozbudowany blok warsztatowy, na którym wprowadzamy w testy użyteczności moderowane, niemoderowane, omawiamy inne rodzaje testowania rozwiązań, a także przygotowujesz scenariusze testowe i przetestujesz swoje własne makiety.

Konsultacje: Odpowiemy na pytania, których nie zdążyłeś zadać w trakcie warsztatów. 

Prework: Dowiesz się czym jest audyt heurystyczny i przygotujesz do warsztatów. 

Warsztaty: Praktyczne zajęcia z audytowania stron i aplikacji bazujące na wcześniejszej wiedzy z kursu. Omawiamy tworzenie raportów i prawidłowy przebieg wędrówki poznawczej.

Konsultacje: Podsumujemy funkcje i role audytu oraz odpowiemy na nurtujące Cię kwestie. 

Prework: Poznasz narzędzia analityczne wykorzystywane w pracy wielu UX Designerów i analityków. 

Warsztaty: Wierzymy, że każdy dobry projektant UX powinien umieć posługiwać się danymi i umieć wyciągać z nich wnioski w przynajmniej podstawowym zakresie. Blok ten jest przeznaczony do zapoznania z niezbędnymi narzędziami służącymi do analizy danych ilościowych i behawioralnych.

Konsultacje: Podsumujemy rodzaje analiz i możliwości narzędzi takich jak Google Analytics i HotJar. 

Prework: Dowiesz się jakie techniki warsztatowe wykorzystują największe firmy na świecie. 

Warsztaty: Umiejętność prowadzenia warsztatów jest jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku. Jeden dzień warsztatowy poświęcimy na wprowadzenie do Design Thinking i przejście przez cały warsztat od fazy empatii do fazy testowania. Omówimy różnice między Design Thinking a Design Sprint i kiedy warto stosować którą z metodologii warsztatowych.

Konsultacje: Podsumujemy najlepsze sposoby na pracę warsztatową, którą wykorzystuje w swoich projektach m.in. Google. 

Prework: Zapoznasz się z teorią metodyk i frameworków w zwinnym zarządzaniu projektami. 

Warsztaty: Przedstawimy techniki pracy w zespołach IT. Skupimy się na realnych przykładach z życia dużej organizacji. Omówimy metodykę Waterfall, Agile, a także dlaczego w polskich firmach pracujemy w schemacie mieszanym. Omówimy czym jest MVP, PoC i jak skutecznie podchodzić do procesu projektowania oraz implementacji, żeby było to maksymalnie efektywne.

Konsultacje: Podsumujemy jak wygląda praca UX w zwinnych metodykach zarządzania oraz odpowiemy na Twoje pytania. 

Prework: Dowiesz się jak wygląda współpraca UX Designera z zespołem developerskim 

Warsztaty: W tym krótkim bloku tematycznym skupiamy się na procesie hand-off, czyli na przekazywaniu projektu do developmentu. Jakich możemy użyć narzędzi, żeby usprawnić pracę developerów, a także jak pracować z testerami oprogramowania.

Konsultacje: Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania. 

Warsztaty: Rozbudowany blok omawiany przez specjalistę UX prowadzącego rektutacje techniczne. Omówienie podstawowych błędów w CV, a także rzeczy, na które zwracają uwagę rekruterzy. Omówimy temat budowania portfolio i jakie narzędzia dostępne na rynku mogą nam w tym pomóc.

Nasi trenerzy

Ucz się pod okiem doświadczonych specjalistów!

UX designer. Planowała zostać graficzką, ale IT pokrzyżowało jej plany. Uwielbia rysowanie skomplikowanych procesów i audytowanie doświadczeń użytkowników.

UX/UI Team leader. Uwielbia kontakt z użytkownikiem w formie badań. Największą przyjemność sprawia jej opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju danego obszaru produktu. W wolnych chwilach ćwiczy jazdę motocyklem i tworzenie ubrań w duchu slow-fashion.

UX Designer, uwielbiający działać na wszystkich etapach procesu UX – researchu, designu i budowania strategii – wyciągając najważniejsze wymagania oraz przekuwając je w rzeczywiste i osiągalne rozwiązania. W wolnych chwilach jeździ konno i macha szabelką.

UX/UI designer z pasji do estetyki oraz kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań. Specjalizuje się w aplikacjach webowych. Lubi próbować sportów ekstremalnych, a jej marzeniem jest odhaczyć każdy kontynent.

UX/UI Designer i Product Owner. Fascynuje się fazą powstawania projektów i maksymalizacją ich wartości. Wieczorami występuję w roli UX Designera i Scrum Mastera w kole naukowym ITberries, działającym przy AGH. Uwielbia cyferki, wykresy i heatmapy.

Opinie o naszej szkole

Agnieszka FafułaAgnieszka Fafuła
09:15 01 Feb 23
Polecam :-)To nie jest zwykły kurs, w którym większość materiału to teoria. O co to, to nie 😀 Zajęcia są bardzo intensywne, wymagające dużo pracy własnej, ale nigdy nie zostajesz sam/a. Dużo praktycznych zajęć, ćwiczeń i zadań domowych. Poza zajęciami zawsze możesz skontaktować się ze swoim mentorem, który zawsze służy pomocą - nawet po skończonym kursie.Bardzo dziękuję Ewelinie, która jest dla mnie nie tylko mentorem i wzorem, ale i też mega wsparciem.
Piotr IgnaszewskiPiotr Ignaszewski
12:52 30 Jan 23
Jestem bardzo zadowolony z kursu UX/UI Designer. W 9 weekendów trenerki zrealizowały materiał z rocznej podyplomówki, czy 2 letnich studiów magisterskich i to nie po łebkach (mając świadomość jak funkcjonują studia). Poza tym było kilka niedociągnięć, ale z edycji na edycje pewnie będzie z tym lepiej. Wobec tego będąc pełnym przekonania mogę polecić ten kurs osobom niezdecydowanym. 🙂 Pozdr dla trenerek 🙂
Joanna MozolewskaJoanna Mozolewska
11:24 10 Jan 23
Polecam z całego serca kurs testerski! Niezbędna teoria a pozostały czas to czysta praktyka. Prowadząca (Angela) w bardzo przystępny sposób przeprowadziła mnie przez wszystkie zagadnienia merytoryczne, dodatkowo zarażająca pasją i entuzjazmem. Czuje się przygotowana do pracy.
Mikołaj SchonbachMikołaj Schonbach
21:44 09 Nov 22
W tym roku miałem przyjemność uczestniczyć w kursie Testera manualnego z wprowadzeniem do automatyzacji i gorąco polecam zarówno ten kurs jak i szkołę Softie.Był on prowadzony przez doświadczoną trenerkę która oprócz posiadania ogromnej wiedzy potrafiła ją świetnie przekazać. Zajęcia prócz zagadnień teoretycznych wypełnione były mnóstwem ćwiczeń a na koniec do wykonania był projekt praktyczny. Gorąco polecam szkołę Softie każdej osobie zainteresowanej wejściem do świata IT.
Piotr SzPiotr Sz
20:44 07 Nov 22
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością prowadzonych kursów. Brałem udział w kursie testera manualnego z wprowadzeniem do automatyzacji w tym roku. Nie miałem żadnego doświadczenia w testowaniu a po miesiącu od ukończenia kursu mogłem się już cieszyć nową pracą. Gdyby ktoś rok temu zapytał się mnie czy widział bym się w pracy biurowej to bym go wyśmiał :D. Warto spróbować coś zmienić w swoim życiu a dobrze zorganizowane kursy taki jak w Softie bardzo pomagają w takich zmianach. Nie żałuję decyzji o przebranżowieniu i aktualnie już zapatruje się na kurs na testera automatycznego. Najpierw oczywiście zajrzę do oferty Softie bo jeśli tylko poziom kursu na testera automatycznego będzie utrzymany na takim poziomie jak na testera manualnego to wiem że będę zadowolony z każdej wydanej na ten kurs złotówki 🙂
Jarosław OstrówkaJarosław Ostrówka
10:15 21 Oct 22
Chciałbym gorąco polecić wszystkim szkołę Softi bardzo fajna kadra przyjazna ludziom oraz gotowa do pomocy o każdej porze dnia. Wiedza jest podawana naprawdę w bardzo ciekawy i przystępny sposób dla każdego. Wiedza którą uzyskałem podczas kursu na pewno jest przydatna i na pewno mi się przyda w dalszym rozwoju swojej kariery zawodowej.
Alan KowalikAlan Kowalik
16:11 29 Sep 22
Super szkolenia, pod okiem doświadczonego testera. Duża dawka materiałów do nauki jak i sporo zadań wprowadzających nas w świat testowania. Z całego serca polecam szkołę.
Joanna BurekJoanna Burek
05:28 05 Jul 22
Brałam udział w kursie na testera oprogramowania z wstępem do automatyzacji i jestem bardzo zadowolona z przebiegu całego kursu. Zajęcia były świetnie przygotowane, prowadziła je Pani Ania, która wszystko dokładnie tłumaczyła, podawała nam mnóstwo praktycznych przykładów tak żeby każdy wszystko zrozumiał więc nawet osoba zaczynająca od zera (tak jak ja) wszystko na pewno zrozumie. Oprócz samych zajęć mieliśmy też konsultacje na których ćwiczyliśmy zagadnienia z poprzedniego spotkania, co uważam za bardzo duży plus. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto iść na ten kurs to zdecydowanie polecam, ja nawet bym nie pomyślała na początku zajęć, że nauczę się tak wielu rzeczy. Kolejnym plusem jest świetny kontakt zarówno z prowadzącą jak i chłopakami zajmującymi się pozostałą częścią całego kursu, Pan Dominik zawsze służył pomocą i cierpliwie tłumaczył zagadnienia i tok rozwiązania projektu końcowego. Uważam, że ciężko byłoby się nauczyć tych wszystkich zagadnień samemu więc taki kurs to świetne rozwiązanie. Z czystym sumieniem polecam i gdybym miała jeszcze raz wybierać to na pewno wybrałabym szkołę SOFTIE :)Edit: dostałam pierwszą pracę po 2 miesiącach od ukończenia kursu
Elżbieta TkaczElżbieta Tkacz
08:50 13 May 22
jestem zadowolona z kursu i nie żałuję, że się zdecydowałam. Szczególnie atrakcyjna jest jego forma i sposób w jaki prowadząca podchodzi do tematu. Szczerze polecam. Duża dawka wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników zdecydowanie na plus.(tester manualny z wprowadzeniem do automatyzacji)
Mateusz SuchanMateusz Suchan
18:14 22 Apr 22
Szczerze polecam kurs UX/UI Designera. Świetne prowadzące przekazujące wartościową wiedzę, bardzo szczegółowe omówienie wszystkich najważniejszych aspektów i wiedzy potrzebnej do bycia UXowcem, dzięki czemu mogłem dokładnie dowiedzieć się na czym polega praca w UX. Ponadto dużo wartościowych ćwiczeń praktycznych oraz cenne materiały dla uczestników i uczestniczek kursu. Także na każdym etapie projektu zaliczeniowego na koniec kursu otrzymywałem cenne rady, uwagi i ogólnie wartościowy feedback od prowadzących, które wskazywały co powinienem poprawić. Jestem bardzo zadowolony i nie żałuję czasu i pieniędzy, które poświęciłem na ten kurs. Jeżeli rozważasz karierę w tym zawodzie to ukończenie kursu Softie może Ci bardzo ułatwić wejście do tej branży.
A LA L
14:42 17 Apr 22
Bardzo polecam tę szkołę. Jestem po kursie testera oprogramowania z wprowadzeniem do automatyzacji prowadzonym przez Angelę i uważam że to były bardzo dobrze wydane pieniądze. Program był ambitny (tak naprawdę połowa kursu była poświęcona automatyzacji), a prowadząca bardzo cierpliwa. Każda minuta zajęć była wykorzystana, głównie na zadania praktyczne.
js_loader

FAQ - Najczęściej Zadawane pytania

Oczywiście! Kurs przygotowany jest zupełnie od podstaw, a jego zakres zaprojektowany tak, by rozpocząć od „Czym jest UX”, a skończyć na zaawansowanych pracach na makietach, czy poznaniu technik warsztatowych używanych m.in. przez takie firmy jak Google. Wszystkiego nauczysz się tutaj 🙂 

Tak, jednym z warunków ukończenia kursu jest oddanie projektu. Projekt jest realizowany częściowo w 3-4 osobowej grupie, a ostatni etap jest wykonywany samodzielnie. Zakres kursu został przygotowany tak, by przejść przez cały proces projektowy, więc nauczysz się pod kątem teoretycznym i praktycznym jak prowadzić wywiady, przeprowadzać analizę wymagań i konkurencji i zaprojektujesz swoje rozwiązanie. 

Nasze kursy odbywają się w weekendy, w soboty i niedziele w godzinach 9:00 – 15:00

Dokładny harmonogram jest do pobrania na stronie.

Dodatkowo między każdym weekendem zajęć prowadzimy konsultacje – terminy konsultacji ustala trener i całą grupą na zajęciach weekendowych. 

Tak – jeśli cała grupa wyrazi taką chęć (a dotychczas tak było) to nagrywamy wszystkie zajęcia 🙂 

Dodatkowo zaległości możesz nadrobić na konsultacjach, czyli nieobowiązkowych spotkaniach z trenerem. 

Oczywiście! Po każdym spotkaniu dajemy naszym kursantom kilka dni na przyswojenie wiedzy i umawiamy się na konsultacje online (dla chętnych), podczas których odpowiadamy na wszelkie pytania i omawiamy zadania.

Oferujemy możliwość rozłożenia płatności nawet na 7-8 rat 0%. Wszystko odbywa się bez pośrednictwa banku, więc system płatności w ratach jest bardzo elastyczny. Podczas zapisu na kurs wystarczy wpisać liczbę rat, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić szczegóły 🙂 

Podczas kursu stworzysz swój pierwszy projekt do portfolio. Będzie to najlepszą wizytówką Twoich umiejętności, zwłaszcza, jeśli nie masz doświadczenia komercyjnego. Pracodawcy bardzo dobrze patrzą na osoby, które mimo braku stażu mogą pochwalić się swoimi projektami.
Dodatkowo ostatni dzień zajęć jest przeznaczony po części właśnie na omówienie procesów rekrutacji, jakie obecnie panują na rynku. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na naszego bloga – znajdziesz tam porady i opinie absolwentów.

Po każdych zajęciach kursanci otrzymują prezentacje, która była ostatnio omawiana. Po skończonym kursie jest możliwość dostępu do materiałów jeszcze przez kilka miesięcy. 

To bardzo proste – wypełnij formularz zapisów na stronie

https://softie.pl/zapisy

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, żeby potwierdzić wpisanie do grupy i odpowiemy na wszelkie pytania.

Komputer powinien pozwalać na bezproblemową pracę z kilkoma aplikacjami uruchomionymi jednocześnie. Sugerowana konfiguracja:

  • System operacyjny Windows 7 lub nowszy (Linux/MacOS)
  • Procesor Intel i5,
  • Minimum 4 GB RAM,
  • Minimum 10 GB wolnego miejsca na dysku,
  • Karta WiFi.

Podczas kursu będziemy używać takich narzędzi, jak Figma, czy Miro. Obie aplikacje są w podstawowej wersji darmowe – zachęcamy do przetestowania, czy Twój komputer nie będzie miał problemów z ich obsługą. 

Dodatkowo zajęcia odbywają się on-line, dlatego szybkie i przede wszystkim stabilne łącze internetowe jest niezbędne.

Kursanci zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu. 

Oczywiście! Nasze jedyne wymagania, to: 
a) maksymalnie dwie nieusprawiedliwione nieobecności – jeśli nie możesz wziąć udziału poinformuj nas o tym, 
b) aktywność na zajęciach – kurs jest prowadzony zarówno w formie teoretycznej (wykłady), jak i praktycznej (warsztaty), dlatego bardzo ważny jest Twój aktywny udział, 
c) terminowe oddanie projektu – dla ułatwienia podzieliliśmy projekt na części, żebyś mógł/mogła pracować etapami. 

Zaznaczamy również, że wdzwanianie się na zajęcia z telefonu jest równoznaczne z brakiem aktywności. Bierz aktywny udział, by jak najwięcej wyciągnąć z kursu – ten czas jest dla Ciebie! 

Jak najbardziej! Na kurs dołączają zwykle osoby, które chcą się przebranżowić, dlatego zaczynamy od podstaw, ale jeśli masz już jakąś wiedzę, to tym lepiej dla Ciebie – uporządkujesz ją i będziesz mieć okazję przejść przez cały proces projektowy. Regularnie zdarzają się kursanci, którzy pracują na stanowiskach pokrewnych lub odbywają staże, jako UX Designerzy. 

Tak, wszystkie zajęcia odbywają się na żywo. Kurs prowadzony jest zdalnie. 

Nie ma problemu – kurs może być po części spłacony z budżetu pracodawcy, a pozostałą część możesz rozłożyć na raty 0%! Skontaktuj się z nami lub wpisz te informacje w formularzu zapisów – na pewno znajdziemy dobre wyjście. 

Oczywiście, w ramach kursu realizowany jest minimum jeden duży projekt. Jest on bardzo obszerny i świetnie przygotowany pod kątem portfolio. Podczas kursu oddaje się etapami poszczególne części od samego pomysłu, przez badania, wywiady, zaprojektowanie architektury informacji, aż do przygotowania makiet i finalnie prototypów. Portfolio będzie więc bardzo dokładnie opisane – w przeciwieństwie do pustych makiet, które są czysto UI-owe i nie stanowią tak dużej wartości przy rozmowach rekrutacyjnych.
Równolegle można oczywiście robić drugi lub później, bazując już na tym, czego się nauczyło podczas kursu.

Rozważasz udział w kursie?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania